Lietotas automašīnas internetā

Pirms noformē auto kredītu izpildi 5 soļus! Lietotas automašīnas iegāde var būt sarežģīts uzdevums, jo ir jāpievērš uzmanība ne tikai tam, kādu automašīnas modeli Tu vēlies un kādu cenu Tu vari atļauties, bet arī tam, kāds ir mašīnas tehniskais stāvoklis. Lai nepieļautu būtiskas kļūdas šajā procesā, pirms Tu noformē auto kredītu lietotas automašīnas iegādei, pievērs uzmanību galvenajiem soļiem.

Auto

  1. Izlem to, kādu automašīnu Tu vēlies

Mūsdienās internetā ir viegli iegūt un apkopot nepieciešamo informāciju par dažādām automašīnām, tādēļ, ja esi nolēmis iegādāties konkrētu modeli, velti laiku informācijas iegūšanai par to:

  • Kādas mēdz būt biežākās tehniskās problēmas;
  • Vai mašīnai nav kādi būtiski, bet visiem zināmi bojājumi;
  • Kāds ir degvielas patēriņš.
  1. Sameklē piedāvājumus internetā

Pēc tam, kad skaidri zini, kādu automašīnas modeli vēlies iegādāties, sāc apskatīt piedāvājumus internetā. Šobrīd ir vairākas mājas lapas, kurās ir apkopoti dažādi piedāvājumi, ar iespēju sazināties ar automašīnas pārdevēju un uzdot visus vēlamos jautājumus. Internetā Tu vari iegūt arī informāciju par auto kredītu un tā ikmēneša maksājumu lielumu atkarībā no kredīta lieluma summas – izmanto šo informāciju, lai skaidri apzinātos savas finansiālās iespējas šādu kredītu atmaksāt laikā.

  1. Sazinies ar automašīnas pārdevēju un pārbaudi automašīnu

Kad esi atradis automašīnu, ko vēlies iegādāties, sazinies ar tās pārdevēju – tas var būt gan individuāls cilvēks, gan arī lietotu automašīnu dīleris. Pirms pieņem lēmumu par automašīnas iegādi un noformē auto kredītu, noteikti aizbrauc apskatīt automašīnu un izmēģināt to. Lai būtu pavisam pārliecināts par tās tehnisko stāvokli, aizved to uz auto diagnostiku vai pie kāda no auto mehāniķiem, kas novērtēs automašīnu un sniegs profesionālu viedokli.

  1. Pārbaudi automašīnas vēsturi

Šobrīd internetā ir iespēja pārbaudīt automašīnas patieso nobraukumu un to, vai automašīna nav bijusi jau norakstīta kā neejoša. Tas ir maksas pakalpojums, tomēr, iegādājoties lietotu automašīnu, tieši šo soli vajadzētu izdarīt, lai neiegādātos tādu automašīnu, kuras tehniskais stāvoklis neatbilst tās cenai.

Tikai pēc šīs informācijas iegūšanas pieņem lēmumu par automašīnas iegādi.

  1. Atrodi piemērotāko finansējumu

Brīdī, kad esi atradi automašīnu, ko vēlies iegādāties, un tā atbilst visiem Tevis noteiktajiem tehniskajiem kritērijiem, ir jākārto tās finansēšanas jautājums. Auto kredītu piedāvā gan bankas, gan arī nebanku kreditori, līdz ar to finansēšanas iespējas ir diezgan plašas. Izvēloties piemērotāko auto kredītu, pievērs uzmanību tādām lietām kā kredīta liekums, termiņš, ikmēneša maksājumu lielums, gada procentu likme, kā arī tam, kādas ir papildus izmaksas par kredīta noformēšanu vai, piemēram, tā priekšlaicīgu atmaksu.

Apkopo visu nepieciešamo informāciju un pieņem pareizo lēmumu gan par automašīnu un tās cenu, gan arī par piemērotāko tās finansēšanas veidu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.