Ko dod nebanku kreditors?

Kreditors piedāvā īstermiņa finansiālus risinājumus dažādām situācijām. Kreditors piedāvā īstermiņa aizdevumus ~50,00 EUR līdz 500,00 EUR apmērā. Aizdevuma atmaksas termiņš ir atkarīgs no aizdevuma summas un tas var būt no 10 līdz 30 dienām.

Kreditors aizdevumam var pieteikties jebkurš LR iedzīvotājs vecumā no 20 – 75 gadiem, kuram ir nevainojama kredītvēsture un kurš pienācīgi ir izpildījis visas līdzšinējās saistības pret Kreditors.

Pieteikties Kreditors aizdevumam var aizpildot aizdevuma pieprasījumu on-line. On-line Aizdevuma pieprasījumu iespējams aizpildīt arī tuvākajā filiālē. Ja būsiet izvēlējies saņemt aizdevumu savā bankas norēķinu kontā, Jums būs jāveic bankas konta identifikācija.

Bankas konta identifikācija būs jāveic tikai gadījumā, ja Aizdevuma pieprasījumu nebūsiet aizpildījis Kreditors birojā. Ja Aizdevuma pieprasījumu aizpildīsiet Kreditors birojā, Jums būs jāuzrāda pase vai autovadītāja apliecība personas identifikācijai.

Pēc aizdevuma pieprasījuma saņemšanas un nepieciešamības gadījumā arī bankas konta identifikācijas, Kreditors nekavējoties izvērtēs Jūsu aizdevuma pieprasījumu un pārskaitīs Aizdevumu uz Jūsu bankas kontu.

Kā pieteikties?

Kalkulators

Vispirms Jums jāizmanto kalkulators Aizdevuma un maksas par Aizdevuma izmantošanu aprēķināšanai un, lietojot izvēlni, precīzi jāizvēlas Aizdevuma summa un Aizdevuma atmaksas termiņš. Pēc tam, kad esat izvēlējies Aizdevuma summu un Aizdevuma atmaksas termiņu, nospiediet „Pielietot tagad”. Pēc tam aizpildiet vienkāršu Aizdevuma pieprasījuma anketu.

Iepazīstieties ar Vispārējiem aizdevuma līguma noteikumiem un tam paredzētā sadaļā atzīmējat, ka esat iepazinies un piekrītat tiem. Kad to esat veicis, nospiediet „Apstiprināt”. Ja esat norādījis, ka Aizdevumu vēlaties saņemt ar pārskaitījumu uz Jūsu bankas kontu, 24 stundu laikā pēc Aizdevuma pieprasījuma nosūtīšanas, Jums ir jāveic bankas konta identifikācija kā norādīts sadaļā „Aizdevuma pieteikums”.

Tiklīdz Aizdevuma pieprasījums būs veiksmīgi nosūtīts un Jūs būsiet veicis bankas konta identifikāciju, aizdevēja kreditors nekavējoties izvērtēs Aizdevuma pieprasījumā norādītās ziņas un nolems, vai ir iespējams Jums piešķirt Aizdevumu. Lēmums par Aizdevuma piešķiršanu vai atteikšanos piešķirt Aizdevumu Jums tiks paziņots īsziņas formā. Pozitīvas atbildes gadījumā Aizdevumu varēsiet saņemot nekavējoties savā bankas kontā.

Lai pieteiktos TOP aizdevumam, Jums ir jābūt pastāvīgam Latvijas Republikas iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 75 gadiem ar atsevišķiem aizdevējiem var būt atšķirīgi. Jums nepieciešams vienā no Latvijas Republikas kredītiestādēm atvērts bankas konts un mobilais telefons.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.