Kas nepieciešams, lai saņemtu kredītu bankā?

Zelts, goldLielu aizdevumu saņemt var tikai no bankām, jo privāti kredītu devēji izsniedz tikai nelielus aizdevumus, kas domāti ikdienas un sadzīves tēriņiem. Taču, ja Jūs vēlaties iegādāties nekustamo īpašumu un Jums ir nepieciešams kredīts, tad banka ir vienīgais risinājums. Bankas aizdevumu procentu likme būs daudz zemāka nekā jebkura patēriņa vai ātrā kredīta gada procentu likme. Lai saņemtu kredītu no bankas, ir nepieciešams oficiāls darbs un stabili ikmēneša ienākumi, kuri tiek pamatoti ar bankas konta izrakstu par vismaz 6 mēnešu ilgu laika posmu. Aizņemoties kredītu no bankas būs nepieciešams galvotājs un parasti īpašums, kuru Jūs iegādāsities, tiks ieķīlāts, lai nemaksāšanas gadījumā, banka būtu nodrošināta pret materiāliem zaudējumiem.

Bankas klientiem ir iespēja doties uz jebkuras bankas filiāli un pieteikties aizdevumam. Kad tas ir izdarīts, Jūsu aizdevuma pieteikums tiks izskatīts un sniegta atbilde par kredīta pieteikuma apstiprināšanu vai noraidīšanu. Gadījumos, kad kredīts netiek apstiprināts, bankas darbinieki var piedāvāt Jums mazāku aizdevumu, kas samazina risku no bankas puses un palielina Jūsu iespējas aizdevumu atmaksāt.

Labās prakses standarts un klientu harta

Lai cilvēki, kas izmanto Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas biedru sniegtos pakalpojumus, saskartos ar labākajiem un uzticamākajiem kreditēšanas principiem, asociācijas biedri ievēro Labās prakses standartu. Tajā ir apkopoti galvenie pamatprincipi, kurus ievēro asociācijas biedri, sadarbojoties ar saviem klientiem, nodrošinot godīgu un profesionālu sadarbību. Savukārt klientu hartā atrodama informācija par klientu tiesībām un to, kā rīkoties, ja aizdevuma atmaksāšanā radušās problēmas.

Ir situācijas, kad ātrie kredīti internetā var būtiski atvieglot Tavu ikdienu, taču, lai aizņemšanās pieredze būtu pozitīva, ieteicams izvēlēties uzticamu un godīgu kredītdevēju. Šādus uzņēmumus savā paspārnē apkopojusi Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācija. Dodies uz asociācijas mājaslapu www.lafpa.lv, izvēlies savām vajadzībām piemērotāko aizdevēju un iegūsti naudu pārdesmit minūšu laikā! Taču – aizņemies vien tad, ja esi pārliecināts, par savām spējām kredītu atmaksāt!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.