Kā apvienot kredītus

AprēķinsŠobrīd Latvijas tirgū ļoti populārs kļuvis kredītu apvienošanas pakalpojums, jo īpaši, ja Jums ir vairāki ātrie kredīti. Šo pakalpojumu piedāvā praktiski visas kredīta kompānijas. Kāds ir Jūsu izdevīgums, apvienojot visus kredītus vienā?

Pats svarīgākais ,- samazināsies kredītu procentu likme, kas ilgtermiņā ļaus Jums ietaupīt ievērojamus naudas līdzekļus. Īpaši, ja Jums ir vairāki ātrie kredīti, to kopējā procentu likme sastāda prāvu naudas summu, tos apvienojot procentu likme nesastādīs tik lielu summu.

Jums kredīta atmaksa būs jāveic vienā mēneša datumā, līdz ar to nebūs jāatceras vairāki kredītu atmaksas datumi un nebūs uztraukumu par to, ka kādu var piemirst. Kredītu apvienošana nu jau kļuvusi par ikdienišķu pakalpojumu, līdz ar to šis process ir maksimāli vienkāršots un neprasa daudz Jūsu laiku. Iespējams apvienot līdz pat 10-15 kredītus.

Apvienotā kredīta procentu likme būs atkarīga no Jūsu ienākumiem un kredītvēstures. Ja Jums būs pozitīva kredītvēsture, Jūsu kredītu apvienošanas iespēja būs lielāka, kā arī apvienotā kredīta procentu likme būs Jums draudzīgāka. Apvienojot kredītus, kredīta pieteikuma izskatīšana ir bez komisijas maksas. Kredīta apvienošanas pieteikuma izskatīšana aizņems vien 10-40 minūtes.

Kreditori šim pakalpojumam pieteikties piedāvā dažādos veidos, gan ierodoties uz kredītiestādi personīgi, gan attālināti, ar interneta starpniecību. Ja kredītu apvienošanai pieteiksieties internetā, ietaupīsiet savu laiku, jo nevajadzēs pārtraukt ierasto dienas ritmu, lai dotos uz kredītiestādi.

10 eiro, eiro, nauda, kredīts

Apvienotā kredīta atmaksas termiņš iespējams no 3 mēnešiem līdz 6 gadiem. Daži kreditori atmaksas termiņu piesaista kredīta summai, jo tā lielāka, jo atmaksas termiņš garāks. Kredīta apvienošanas iespēja ir Latvijas pilsoņiem, kuriem ir oficiāli ienākumi, pretējā gadījumā šo kredītu var noformēt pret ķīlu. Kredītu apvienošana ietaupīs gan Jūsu naudas līdzekļus, gan laiku, gan nemitīgo sekošanu daudzu kredītu atmaksas termiņiem, gan situācijai, kad vairs jau nespējat ik mēnesi segt daudzos kredītus, līdz ar to nākas veikt šo kredītu pagarināšanu. Veicot kredītu apvienošanu, procentu likmēs Jūs samaksāsiet pat vairāk kārt mazāk, kā maksājot šos sadrumstalotos kredītu maksājumus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.